czwartek, 12 września 2013

Zeszytowe Potwory :)

Michelle co jakiś czas organizuje wspaniałą akcję pod kryptonimem "Projekt:Zeszyt", w której może wziąć udział każdy, kto ma ochotę trochę potworzyć, a później otrzymać magiczny zeszyt. Całość polega na tym, że po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych, każdy uczestnik ma za zadanie stworzyć kartki, które wpięte będą w notes. Każdy robi wielokrotność swojego projektu karty w ilości odpowiadającej ilości osób w zabawie. W efekcie powstają niesamowite zeszyty, które Michelle dzielnie spina z nadesłanych do niej kart i rozsyła po uczestnikach.

Ja w tym roku przygotowałam kartki z szarego papieru, który potraktowałam maską i żółtą mgiełką. Na koniec na każdą wskoczył inny Potwór :)
Było ich razem ponad 60, a tak się prezentują w zbiorczej mozaice:


9 komentarzy:

 1. strasznie piękne potworki, cieszę się, że tym razem udało mi się załapać na tą edycje i mam równie piękny zeszyt w domu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ten zbiorczy to rentgen mojego mózgu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha :) Całkiem wesoło masz zatem w głowie :)

   Usuń
 3. O rany! Cudne chłopaki!
  Myślę że zbiorcza mozaika byłaby świetną okładką notesu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki! :) A okładkę zaprojektowała nam w prezencie Michelle :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój potwór (przedostatni w piątym rzędzie) - magicznym zrządzeniem losu jest do mnie mentalnie podobny. W chwilach stresu mam analogiczne oblicze ;) Serdecznie dziękuję i zapewniam, że jest u mnie kochany i czule doglądany ;))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne potworki :).
  Zazdraszczam zeszytów.

  OdpowiedzUsuń